Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Maszyny do szycia ocenia się pod wieloma względami. Na pierwszy rzut oka bierze się pod uwagę wymiary i estetykę – to ważne cechy, ale znacznie istotniejsze jest przecież to, jakimi ściegami użytkowymi dysponuje urządzenie czy jak szybko działa.

Brother F400 jest maszyną do szycia, której naprawdę niewiele brakuje. Posiada aż 40 ściegów użytkowych i ozdobnych, nie jest ani za duża, ani za mała, więc nadaje się do transportu. Ma duży, wygodny dla użytkownika wyświetlacz, więc łatwo się ją obsługuje. Wysoka jakość szycia jest od razu zauważalna. Swoją drogą, użytkownicy doceniają możliwość wygodnej pracy, ponieważ igłę i korpus dzieli aż 19 centymetrów.

Cenę poniżej 2500 złotych można uznać za bardzo korzystną, dlatego warto zamówić maszynę poprzez sklep internetowy szyjposwojemu.pl. Właśnie pod tym adresem można znaleźć wiele interesujących technologii takich firm jak Brother czy Singer. Wspomniany model F400 wyróżnia się między innymi systemem SFDS gwarantującym stałą wydajność ząbków, co jest spotykane głównie w przemyśle, rzadziej w domowych warunkach.

Informacje

  WWW: https://szyjposwojemu.pl
  Nazwa: Szyj po swojemu Konrad Mioduszewski
  Telefon: 500 70 47 47
  Adres: Marii Rodziewiczówny 8
  Miejscowość: Tłuszcz
  Kod pocztowy: 05--24