Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Chłodnia to element, który powinien znajdować się przede wszystkim w przedsiębiorstwach przetwarzających lub też produkujących mrożoną żywność. Niska temperatura sprawia, że artykuły te zachowują swoje właściwości i nie psują się. Istnieje również kategoria produktów głęboko mrożonych, w której znajdują się między innymi:

 • owoce morza,
 • frytki,
 • mięsa,
 • ryby,
 • ciasta na pieczywo.

Profesjonalne chłodnie przemysłowe powodują, że można je przechowywać przez bardzo długi czas, a wszystko to bez utraty świeżości.

W jakich miejscach sprawdzą się tego typu urządzenia? Przede wszystkim w restauracjach, barach, piekarniach i nie tylko. Jednak, aby mogły spełniać wszystkie swoje funkcje, powinny mieć odpowiednią budowę. Taka przestrzeń musi być bowiem właściwie izolowana, tak, by do jej wnętrza nie dostawało się ciepłe powietrze, mogące rozmrozić znajdujące się w chłodniach produkty. Izolacja jest bardzo istotna między innymi w barach i restauracjach, ponieważ w takich miejscach chłodnia umieszczana jest zazwyczaj w pobliżu kuchni. Ich sprzedażą zajmuje się przedsiębiorstwo DKD Ostrowiec.

Informacje

  WWW: https://dkdostrowiec.pl/
  Nazwa: DKD Ostrowiec
  Telefon: +48 22 723 85 90
  Adres: Dębowa 5
  Miejscowość: Michałowice
  Kod pocztowy: 05-816