Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Rekomendowane przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji i sprzedaży konstrukcji blaszanych. Obiekty zapewniają skuteczną ochronę pojazdów przed kradzieżą oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

W asortymencie firmy MAP-STAL są m.in. garaże ocynkowane.  Te budowle mogą również służyć do  przechowywania rowerów, kosiarek, glebogryzarek i pozostałych narzędzi ogrodowych.

Montaż blaszanych konstrukcji jest łatwy i może być przeprowadzany na betonowych bloczkach lub wylewkach, co dodatkowo zwiększa ich trwałość i stabilność. Budynki są wytwarzane z trwałej blachy trapezowej, która jest odporna na uszkodzenia. Wybierając garaże ocynkowane, klienci często unikają kosztów i formalności związanych z uzyskiwaniem pozwoleń na budowę, co sprawia, że są one rozwiązaniem praktycznym i ekonomicznym.

Warto zaznaczyć, że modele dostępne w katalogu firmy wyróżniają się ciekawym designem i są oferowane w różnych kolorach z palety RAL, co pozwala dostosować je do indywidualnych preferencji estetycznych.

Informacje

  WWW: https://www.mapstal.pl
  Nazwa: MAPStal
  Telefon: 794 479 390
  Adres: Kawec 31
  Miejscowość: Gruszów
  Kod pocztowy: 32-414