Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Firma od lat zajmuje się sprzedażą wyrobów konopnych pochodzących od producentów krajowych oraz zagranicznych, np. marki Cannabissimo, Biokonopia, Annabis, Sensi Seeds, Hempoint.

Asortyment zawiera maści i żele, szampony do włosów, balsamy, mydła, kremy do twarzy i ciała (również dla dzieci) oraz produkty żywnościowe (miód, ciastka, mąki, napoje energetyczne, herbaty, kawy, nasiona konopne łuskane i niełuskane). Warto wiedzieć, że białko konopne jest uzyskiwane w wyniku tłoczenia na zimno ziaren konopi siewnej (produkt nie wywołuje żadnego działania psychoaktywnego) i zawiera aminokwasy, kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 oraz błonnik pokarmowy. Powstają z niego głównie produkty przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie, np. batony proteinowe.

Przedsiębiorstwo wprowadziło do oferty także oleje i olejki z konopi o różnym stężeniu CBD. Istnieje możliwość zakupu wersji przeznaczonej dla zwierząt domowych. Na stronie internetowej konopnymarket.pl można znaleźć dokładne informacje o produktach.

Informacje