Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Ceny za odbiór ścieków praktycznie rosną w każdym roku, dlatego na popularności zyskują alternatywne rozwiązania. W przypadku oczyszczalni zamontowanych w przydomowych ogródkach nie trzeba płacić za wywóz nieczystości płynnych. Przydomowe oczyszczalnie wybierane są przez osoby, które chcą żyć w zgodzie z naturą i nie ponosić przy tym wysokich opłat.

Rozwiązanie proponowane przez firmę Sedyment jest w pełni bezpieczne dla ludzi i środowiska. Ponadto  podczas procesu oczyszczania nie unoszą się w powietrzu przykre zapachy, dlatego ekologiczne oczyszczalnie cieszą się dużą popularnością.

Inwestorzy ponoszą głównie jednorazowy wydatek związany z zakupem i montażem instalacji. W późniejszym czasie dochodzą oczywiście koszty serwisowe, ale że względu na niską awaryjność instalacji nie są one znaczne.

Tego typy instalacje polecane są szczególnie na terenach słabiej zurbanizowanych, gdzie nie ma dostępu do tradycyjnej kanalizacji. Raz poniesione nakłady inwestycyjne szybko się zwracają, a do tego oczyszczalnia jest w pełni bezpieczna i może służyć przez wiele lat.

Informacje

  WWW: https://www.sedyment.com.pl/
  Nazwa: SEDYMENT
  Telefon: 503 765 681
  Adres: Elgiszewo k/Torunia 1
  Miejscowość: Ciechocin
  Kod pocztowy: 87-408